DENNÍK RELAX - TOP hokejoví fešáci NHL

TOP hokejoví fešáci NHL

Hokejová NHL nemusí byť atraktívna len pre mužskú časť populácie. Na svoje si pri jej sledovaní môžu prísť aj ženy, dokonca aj tie, ktoré hokeju moc nerozumejú. Zato ale vedia oceniť mužskú krásu. Aj kvôli týmto fešákom sa NHL naozaj oplatí pozerať, dámy!

Ryan Kesler
Ryan Kesler patrí medzi veteránov NHL, čo mu ale vôbec neuberá na atraktivite. V 30tke sa stal po prvýkrát hrdým otcom a so svojou ženou Andreou vychovávajú tri deti – dokonalá americká rodinka! Ryan však nie je len príkladný otec a výborný hokejista, ale aj cool chlapík. Má vlastnú značku oblečenia RK17, zameranú na športové doplnky a neformálne oblečenie. Sezónu začne v drese Anaheimu Ducks.

Jeff Carter
Jeff Carter, to je 193cm zosobnenej atraktivity. Tomuto fešákovi, ktorý bude obliekať dres LA Kings, ale nie je cudzia ani romantika. Pár dní po zisku svojho druhého Stanley Cupu (2014) požiadal svoju dlhoročnú priateľku Megan Keffer o ruku. Megan povedala áno a ešte toho roku prebehla aj svadba. Pár je stále spolu a hovorí sa, že by chceli založiť rodinu. Príjemný, atletický a romantický, žena Jeffa Cartera má veľké šťastie.

Carey Price
Tento pohľadný muž chráni svätyňu legendárneho Montrealu Canadiens. Na Stanley Cup stále čaká, no môže sa pochváliť zlatom z OH v Soči a honorom absolútnej gólmanskej špičky súčasnosti. Aj Carey Price je šťastne ženatý, so svojou manželkou Angelou Webber sa spoznali pri rande na slepo a zvyšok je už história. Je verný nie len svojej žene, ale aj klubu, v ktorého drese začne už 11 sezónu v NHL. Využijete tipovanie online a vsadíte si na úspech kanadskej legendy?

Henrik Lundqvist
Ak by Henrik Lundqvist nebol hokejovým brankárom, pokojne by mohol byť modelom. Svedčia o tom viaceré ocenenia, ktoré na poli krásy získal – bol zvolený za najlepšie obliekajúceho sa Švéda roku 2004, v roku 2006 patril do výberu najkrajších ľudí planéty magazínu People a v roku 2008 sa umiestnil v rebríčku 25najlepšie oblečených ľudí, ktorý zostavil magazín Six. Okrem iného vlastní reštauráciu Tiny´s a hrá v rockovej kapele Box Play.

Autor fotografie:www.pixabay.com